To jest miejsce na Waszą historię – opowieść o Waszym spotkaniu z Janem Pawłem II, spotkaniu osobistym, ale także tym duchowym. Opowiedzcie nam, jak przeżywaliście wizyty Ojca Świętego w naszym kraju i w naszym województwie, jak wspominacie czas Jego pontyfikatu, a może macie jakieś ciekawe pamiątki związane z Papieżem?

Jan Paweł II dwukrotnie gościł na terenie obecnego województwa łódzkiego. W związku z ustanowieniem Roku Świętego Jana Pawła II chcemy upamiętnić te wydarzenia i zachować pamięć o nich dla kolejnych pokoleń. Prześlijcie nam Waszą historię związaną z pobytem Ojca Świętego w naszym regionie, a my zamieścimy ją na stronie rokpapieski.lodzkie.pl. Pamiętajcie, żeby podać nam swoje imię i miejscowość – wtedy będziemy mogli podpisać Wasze opowieści. Jeżeli jesteście w posiadaniu zdjęć, które mogą zilustrować i wzbogacić przesłaną nam opowieść, prosimy o przesłanie ich w formie cyfrowej bezpośrednio na adres: kultura@lodzkie.pl.

1 + 1 =

Przesłanie ww. materiałów jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na stronie rokpapieski.lodzkie.pl. Zastrzegamy sobie prawo do dokonywania zmian w przysłanych tekstach (korekta redakcyjna) bez naruszania zasadniczej treści publikacji. Za treści naruszające prawa autorskie, odpowiedzialność ponoszą autorzy nadsyłanych tekstów i zdjęć.

Deklaracja dostępności

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego © 2020

Rok Papieski Łódzkie